Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

BOHO VIBES - kaftan

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Skvělá a lehounká tunika na plavky

1 700 Kč    
Kód produktu 2548
Značka AMOENA
Webová stránka značky amoena.com/global/
Kategorie Doplňky k plavkám
 
  • Velmi jemná a lehká
  • Vyrobená z tenkého polyesteru
  • Ideální na dovolenou či k bazénu
  • V barvě indiánského stylu
  • Skvělý střih lichotící postavě

Velikost: univerzálnÍ

 

SLOŽENÍ: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Amoena je světový výrobce sortimentu pro ženy po operaci prsu. Hlavní sídlo firmy je v Německu. Od svého založení v roce 1975 zavádí do výroby nové pokrokové technologie s ohledem na požadavky trhu ovlivňované novými operačními postupy i vzrůstajícími nároky žen. Na rozdíl od ostatních výrobců prsních epitéz se Amoena specializuje výhradně na program pro ženy po operaci prsu. Nabízí systémové řešení - doprovází ženy na jejich cestě od stanovení diagnózy až k návratu do běžného života -> ať už se jedná o pooperační epitézy, silikonové epitézy, protetické prádlo nebo plavky. Chce dodat těmto ženám jistotu a bezpečí v každém stádiu léčby a hojení. Jejich produkty nejvyšší kvality jsou koncipovány tak, že do sebe perfektně zapadají.

 

Prsní a korekční epitézy dodávají ženám sebevědomí a jistotu v každé životní situaci. Amoena prádlo, sportovní i volnočasové oblečení, plážová móda a pokrývky hlavy jsou funkční, módní a poskytují nejvyšší komfort.

 

Cílem společnosti Amoena je umožnit ženám po ablaci prsu žít opět plnohodnotný život a chce navrátit pocit ženskosti s pozitivním přístupem k vlastnímu tělu.