Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

CARRIE - espresso/mix - paruka dlouhé vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka dlouhého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 500 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 200 Kč
Kód produktu 1049
Kategorie Paruky
 

Dlouhá tressovaná (strojové látkové podšití) paruka s dílem monofilu (imitace lidské kůže) v čepičce uspokojí svým zpracováním, inonovaným módním střihem a barevnou nabídkou, která obsahuje i provedení /rooted - odrosty(vlas se od konečků postupně přirozeně zesvětluje jako u rostlého vlasu) i náročnější zákaznice. V měkkém látkovém tresse jsou na spáncích zakomponovány pružinky, které zabezpečují lepší přilnutí paruky k hlavě. V zadní rubové části je paruka vybavena gumičkami zakončenými suchými zipy, jejichž pomocí lze regulovat menší velikostní rozdíly.

K mytí umělého vlasu používejte zásadně pouze originální vlasovou kosmetiku obsahující kaučukové směsi. Při používání běžné kosmetiky by časem došlo k porušení struktury vlákna, ztrátě pružnosti, lesku a postupnému lámání a vypadávání. K tomuto dlouhému modelu doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM - pro přirozený lesk a hebkost vlasu, CONDITIONER - tím je potřeba paruku hned od začátku po každém nošení nasucho prostříkat. Je to prevence, stejně jako olejíček HAIR-TIP-LIQUID, který se aplikuje pro větší rezistenci na konečky vlasů po každém umytí proti zacuchávání a následnému krepatění. Při rozčesávání používejte nejlépe prsty nebo kovové hřebeny, které neelektrizují. Pozor na horkou páru  např. při zalévání kávy nebo při vaření a pečení! Vlákno nesnáší vysoké teploty. Proto jej nelze ani fenovat ani kulmovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.