Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

CHARLOTTE - ginger/rooted - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 850 Kč
Kód produktu 578
Kategorie Paruky
 

Standardní kratší paruka s nadstandardním podšitím monofilem (imitace lidské kůže). Ten je umístěn v čepičce paruky, pro dokonalé "lehnutí" vlasu správným směrem. Podšití je měkké, prodyšné látkové tresse, ve kterém jsou na spáncích umístěny kovové pružinky, jejichž pomocí lze regulovat správné přilnutí paruky k hlavě. Vzadu jsou gumičky ukončené suchými zipy, jejichž pomocí lze regulovat menší velikostní rozdíly. Velikost paruky je dimenzována na evropskou hlavu, takže vyhovuje 98% populace. Tento model se vyrábí v několika barevných odstínech v provedení /rooted - odrosty. Jde o simulaci přirozeného růstu vlasu, kdy jsou kořínky tmavší, než konečky. Celkový efekt je naprosto skvělý! Nikdo nepozná, že to nejsou vaše vlasy a bude se vás ptát, kam chodíte ke kadeřníkovi, což se již mnohokrát stalo.

O paruku pečujte pouze originální vlasovou kosmetikou s obsahem kaučuku. Pokud by jste použili vlas. kosmetiku na humánní rostlý vlas, došlo by nevratnému poničení. Vysušení, ztrátě lesku a postupnému lámání a vypadávání vláken. Doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM - pro lesk a hebkost, CONDITIONER - tím je potřeba po každém nošení model nasucho prostříkat jako prevenci proti zacuchávání a krepatění. Zvláště v zimě, kdy se konce vlasů na třou na krku  o límce, opěrku v autě ap. je dobré po každém umytí konečky impregnovat olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID. Vlákno se olejíčkem obalí a je rezistentnější proti otěru.

Pozor na horkou páru při vaření a zalévání kávy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.