Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

ECHO - espresso/mix - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

5 420 Kč
Kód produktu 1190
Kategorie Paruky
 

 

Mikádo vybavené Lace Front - filmovou ofinkou a monofilovou pěšinkou jistě uspokojí jednak svým dokonalým zpracováním podšití a jednak zajímavým střihem i ty nejnáročnější zákaznice. Lace Front je ofinka jakoby doztracena, vlas jako by přímo vyrůstal z pokožky hlavy. Takže i při odhrnutí vlasu nelze poznat, že jde o paruku. Ve spánkových partiích podšitých měkkým látkovým tresse jsou zakomponovány pružinky, které napomáhají dokonalému přilnutí k hlavě. Velikost je univerzální, evropská a vyhovuje 98 % populace. Menší velikostní rozdíly lze korigovat gumičkami ukončenými suchými zipy v zadní části paruky.

Upozornění:

Umývejte paruku vždy pouze v originální vlasové kosmetice, pouze tak zamezíte nevratnému poškození umělého vlasu. Kosmetické přípravky na umělé vlákno obsahují kaučuk, který umělý vlas regeneruje. Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.