Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

JAVA - auburn/rooted - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

 

4 890 Kč
Kód produktu 2491
Značka Ellen Wille
Kategorie Paruky
 

Moderní střih mikáda s vystříhaným krkem jistě potěší mnoho zákaznic. Již dlouho něco takového na našem trhu chybělo. Model nabízíme v zajímavých barevných variantách. Tato paruka disponuje tzv. Lace Front monofilovou ofinkou, která zasahuje až k ušním partiím. Takže nadzvednutí ofinky neodhalí ani zblízka, že se jedná o paruku. Ve spánkových partiích v měkkém látkovém podšití jsou zakomponovány kovové pružinky, které slouží k ldokonalému přilnutí paruky k hlavě. V zadní části má paruka gumičky ukončené suchými zipy, kterými lze regulovat menší velikostní rozdíly. Velikost paruky je univerzální a vyhovuje 98 % evropských žen.

Upozornění: k údržbě paruky lze používat pouze originální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku, který regeneruje umělé vlákno. Vlasová kosmetika na živý rostlý vlas není vhodná svým chemickým složením. Došlo by k nevratnému poškození vlákna. Ke ztrátě lesku a pružnosti a k vysušení a následnému lámání a vypadávání umělého vlasu.

Doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM, CONDITIONER, eventuelně po umytí impregnovat namáhané konce vlasu olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID.

UPOZORNĚNÍ:

Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: