Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

LOUISE - caramel/mix - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 590 Kč
Kód produktu 602
Kategorie Paruky
 

Klasický mírně zvlněný model s měkkým látkovým podšitím. Ve spánkových partiích jsou zakomponovány kovové pružinky, jimiž lze regulovat správné přilnutí modelu k hlavě. Velikost je univerzální evropská a vyhovuje 98% populace. Menší velikostní nuance lze upravit gumičkami se suchými zipy v zadní části paruky.

K mytí používejte pouze originální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku, není vhodná kosmetika na rostlý živý vlas vzhledem k odlišnému chemickému složení. Váš model by vysušila, ztratil by lesk a vlas by se začal lámat a postupně vypadávat. Doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM - pro hebkost a lesk, CONDITIONER - tím je potřeba po každém nošení vlas nasucho postříkat. Je to prevence proti zacuchávání a následnému nevratnému krepatění. Pokud potřebujete účes fixovat lakem na vlasy, doporučujeme náš HAIRSPRAY bez alkoholu a agresivních příměsí, které rozleptávají barvu.

Budete-li o svou paruku dobře pečovat, bude vám dlouho přinášet radost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.