Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

LUCIANA LITE - silver/mix - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 665 Kč
Kód produktu 1202
Kategorie Paruky
 

Tato paruka patří do levnější cenové kategorie. Podšití je látkové strojové. Paruka je vzdušná, její údržba je jednoduchá. V čepičce má kousek monofilu aby vlas lehl správným směrem a nedělal tzv.víry. Ve spánkových partiích jsou v měkkém látkovém podšití umístěny kovové pružinky, jejichž pomocí docílíte dobré a příjemné přilnutí paruky k hlavě. Velikost je standardní a vyhovuje 98% evropských žen. V zadní části je paruka vybavena gumičkami ukončenými suchými zipy, jejichž pomocí lze regulovat menší velikostní rozdíly. Umělý vlas je velice kvalitní, na první pohled k nerozeznání od vlasu pravého. Má ale několik praktických výhod oproti pravým vlasům. Po umytí se nemusí nijak kadeřnicky upravovat, protože má automatickou paměť. To znamená, že se po umytí a uschnutí při pokojové teplotě opět vrátí do původního tvaru účesu. Nemusí se barvit, vlákno je stálobarevné. Nesmí přijít ale do kontaktu s vyššími teplotami, nelze kulmovat ani fénovat, umělý vlas by se nenávratně poškodil.K mytí používejte vždy pouze originální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno. Ta obsahuje kaučukové směsi nezbytné pro regeneraci umělého 
vlasu. Při použití jiné vlasové kosmetiky by došlo k nevratnému poškození, umělý vlas by se vysušil, ztratil by lesk a postupně by se začal lámat a vypadávat.
Po určité době nošení je potřeba paruku odborně regenerovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.