Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

STAY - lightchampagne/rooted - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 400 Kč
Kód produktu 1259
Kategorie Paruky
 

Tento model je vybaven prodlouženou ofinkou Lace Front, která je zhotovena z monofilu a je prodloužena až k uším, takže vlas lze vyčesat nahoru, nad čelo aniž by bylo vizuálně patrné, že jde o paruku. Na spáncích jsou v měkkém látkovém tresse všity kovové pružinky, které zabezpečují dokonalé přilnutí paruky k hlavě. Velikost je univerzální evropská, vyhovuje 98% žen. Menší velikostní rozdíly lze regulovat pomocí gumiček se suchými zipy, všitými v zadní části modelu. K nadlehčení vlasu a ke stylování účesu doporučujeme STYLING GEL z řady vlasové kosmetiky určené na umělé vlákno.

Upozornění: Nikdy neumývejte paruku ve vlasových prostředcích určených na mytí živého rostlého vlasu. Jelikož se jedná o zcela odlišné chemické složení "vlasu", došlo by k nevratnému poškození.

Doporučení: k tomuto modelu doporučujeme zakoupit sadu vlasové kosmetiky obsahující SHAMPOO, BALSAM a CONDITIONER eventuelně STYLING GEL.

UPOZORNĚNÍ:

Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.