Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

T

Již 15 let pomáhám ženám po operaci prsu nebo ženám s vývojovými poruchami prsu při výběru vhodné prsní epitézy a protetického prádla tak, aby se cítily opět ženami a mohly být i nadále aktivní. Cítily se sebejistě a přitom jejich okolí nic nepoznalo. Mým přáním je pro tyto ženy vytvořit pohodovou oázu, v níž se budou cítit bezpečně, budou mít absolutní soukromí a také čas na klidné a správné rozhodování. Z mé strany nenabízím nejen poradenství ve výběru vhodné prsní epitézy nebo protetického prádla, ale hlavně laskavý, chápavý a individuální přístup.
Rakovina prsu a následná operace prsu, nebo celková ablace prsu - to jsou dnes stále častěji se opakující slova. Každoročně touto chorobou v České republice onemocní kolem 7,5 tisíce žen. Jedná se o onemocnění, které s sebou přináší pro všechny ženy hluboký zásah do jejich života. Zůstává jizva nejen na těle, ale hlavně hluboká jizva na duši.
Proto udělám vše pro to, aby se ženy u mě cítily v bezpečí, nalezly symetrickou harmonii a mohly se tak vrátit zpět do normální života.

                                                                                                                    

 Vaše Dobromila Darnadyová