Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Pobyt v lázních a jak na to?

Milé dámy, často se mě ptáte, jak je to s možností získat lázně.

 

Proto jsem pro Vás připravila menší návod, jak postupovat, či info o tom, jak to probíhá.

  1. Pro mnohé z Vás bude nejdůležitější krok najít odvahu a ZEPTAT se svého ošetřujícího lékaře :-)
  2. Na základě doporučení odborného nebo ošetřujícího lékaře Vám Váš praktický lékař vystaví návrh na lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou. Zároveň navrhne typ lázeňské péče (komplexní, nebo příspěvková) a místo vhodné pro léčbu daného onemocnění.
  3. Komplexní, nebo příspěvkovou lázeňskou péči schválí revizní lékař Vaší zdravotní pojišťovny.
    1. V případě komplexní lázeňské péče odešle zdravotní pojišťovna schválený návrh přímo lázním, které pacienta předvolají k nástupu. KLP čerpá pacient v době pracovní neschopnosti. Zdravotní pojišťovna hradí lázeňskou léčbu, celodenní stravování a ubytování.
    2. Schválený návrh na příspěvkovou lázeňskou péči je odeslán do lázní prostřednictvím zdravotní pojišťovny nebo pacienta. V případě příspěvkové lázeňské péče přispívá zdravotní pojišťovna na léčebnou část celkové ceny lázeňského pobytu. Ubytování a stravování si léčený hradí sám a během pobytu není v pracovní neschopnosti. Pobyt – neboli lázeňskou lůžkovou péči - může dle platné legislativy poskytnut výhradně registrované zdravotnické zařízení lůžkové péče. Pobyt není možné rozdělit na dílčí části, léčebnou zajistit ve zdravotnickém zařízení a ubytovat se mimo zdravotnické zařízení nebo na léčbu docházet z domova.
  4. Neschválí-li zdravotní pojišťovna komplexní ani příspěvkovou lázeňskou péči, můžete absolvovat pobyt v lázních jako samoplátce.

 

Seznam lázní vhodných pro onkologické pacientky:

 

Tak a teď už jen stačí dobře vybrat plavky :-). Mějte se moc krásně a pobyt si užijte.

 

Zde je krátká prezentace, jak do Františkových Lázní :-)