Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044
78 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Místo s největším výběrem paruk ve Zlínském kraji

Prodejní a poradenské centrum pro ženy po operaci prsu EPITA-DD ve Zlíně. Paruky jsou vhodné pro onkologické pacientky i pro ženy s alopecií. Prodej paruk mnoha střihů a barevných variací. Paruky krátké, polodlouhé i dlouhé. 

Ať už jste žena, která si prošla rakovinou prsu a vlivem chemoterapie přišla o vlasy nebo jste žena s alopecií, velice ráda Vám poradím s výběrem typu i barvy paruky. Vysvětlím Vám, jak si paruku nasazovat, jak o ni pečovat a zodpovím Vaše případné dotazy. V neposlední řadě nabízím i odstranění padajících vlásků díky chemoterapii. To vše u mě v prodejně paruk Zlín.

Přijďte si vyzkoušet paruku do našeho centra EPITA-DD ve Zlíně. 

Budeme se na Vás těšit! 


Milé ženy.
V poslední době se nám stává, že přijde klientka na paruku. Individuálně zkoušíme, upravujeme, měníme, věnujeme se jí, má maximální servis, mnohdy je u nás žena více než hodinu. Pak odchází, že si to ještě rozmyslí a následně zjistíme, že si paruku koupila přes pofiderní e-shop někde v Číně. Nemáme nic proti Číně jako takové, ale tento způsob jednání nám přijde nekorektní. Proto jsme se rozhodly, že zkoušení paruk v prodejně bude zpoplatněno částkou 300,- Kč

Pro ty z Vás, které koupi paruky u nás uskuteční, samozřejmě tuto částku účtovat nebudeme. 

Děkujeme za pochopení.

Dobromila Darnadyová


Více informací o příspěvcích na paruku v roce 2023 formou různých programů daných pojišťoven najdete zde.