Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Kdo je Dobromila Darnadyová?

DOBROMILA-DARNADYOVA-EPITA-DD-ZLIN-PRSNI-EPITEZY-PARUKY-PODPRSENKY         
Jmenuji se Dobromila Darnadyová a je mi 50 let. Jsem Diplomovaný farmaceutický asistent a již 17 let se věnuji ženám po operaci prsu. Žiji se svou rodinou ve Zlíně.

 

O rakovině prsu jsem slýchávala jen z médií. Vždycky jsem jen zaregistrovala ohromná čísla nových pacientek za rok, procentuální úspěšnost léčby a špatné konce některých případů. Vůbec jsem se o tuto problematiku nezajímala, pouze v rámci své vlastní prevence. Až když se tato nemoc dostala do mého nejbližšího okolí a já poznala její zákeřnost a osobně se setkala s průběhem léčby a následnou rekonvalescencí. Tehdy jsem ji začala brát opravdu vážně. V tu dobu jsem pracovala jako obchodní ředitelka, ale tento zážitek mi změnil pohled na můj dosavadní život a já začala koketovat s myšlenkou, že musím něco udělat, abych těmto ženám nějakým způsobem pomohla. Tehdy jsem se začala o celou problematiku s prsními náhražkami a speciálním prádlem více zajímat. Bohužel jsem narazila na nevhodnou „after“ péči. Nedostatek míst, kde by se vhodné prádlo či prsní náhrada dala koupit, stísněné a nedůstojné prostory, kde by si to ženy mohly v klidu vyzkoušet, mnohdy nezkušený a občas i neochotný personál, který nedokázal poradit. Ano, bála jsem se rozhodnutí opustit dosavadní zaměstnání, ale postupem času ve mně touha něco s tímto problémem udělat zvítězila a já se do toho obula naplno.

A tak primárně jezdím za ženami, které jsou čerstvě po operaci, kdy je jejich tělo oslabeno chemoterapií nebo radioterapií, nemají nejmenší chuť a ani sílu jezdit do desítek kilometrů vzdálených měst, aby si tam vyzkoušely v malých kabinkách nějaké prádlo nebo epitézu. Samozřejmě jezdím i za ženami, které jsou po operaci několik let, jen prostě nemají možnost přijet osobně. Snažím se jim tímto ulehčit jejich mnohdy složitou životní situaci (Tato služba je nyní z kapacitních důvodů dočasně pozastavena). A pro ty zkušenější ženy je tento e-shop, kde si mohou vybrat to, co potřebují.

Mým snem bylo mít nějaké své vlastní místečko. Místečko, které bude přístupné všem ženám, které moji „pomoc“ potřebují. Důstojné prostory s protetickým prádlem, speciálním oblečením, epitézami, masážemi, nebo třeba relaxační zónou. Místečko specializující se právě na ženy po operaci prsu a problémy s tímto spojenými. Klidně i s kavárnou, kam budou jezdit ženy z dalekého i blízkého okolí. Místečko, kde budou mít soukromí a hlavně čas na klidné rozhodování. Anebo místečko kam přijedou jen tak, protože si budou chtít třeba jen promluvit u dobré kávy a vypovídat se.

A tento sen se mi již splnil. Prodejní centrum ve Zlíně, Potoky 4318 - 1. patro budovy (schodiště vně budovy.

A abych Vám dopřála tolik potřebný klid, diskrétnost a čas na Vaše rozhodování, je návštěva tohoto centra jen na objednávku.

Těším se na Vás.

Víte... Vy si to zasloužíte.... 

 

PS. v červnu 2019 jsem dostala pozvání do DVTV.

A zde je rozhovor s Danielou Drtinovou o tom, jak celou problematiku vnímám, jak jsem se k ní dostala, proč je prodejní centrum v 6. patře a spoustu dalších informací.

 

CERTIFIKAT-AMOENA-DOBROMILA-DANADYOVA-EPITA-DD

 

 

CERTIFIKAT-DOBROMILA-DARNADYOVA-EPITA-DD-EPITEZY-ADAPT-AIR

 

DIPLOM-DIS-DOBROMILA-DARNADYOVA-EPITA-DD

 

CERTIFIKAT-JUST-DOBROMILA-DARNADYOVA-EPITA-DD