Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Prodejna Zlín

Prodejní centrum EPITA-DD se nachází ve Zlíně na ulici Zarámí 4432 (budova Kaskáda, 6.patro). Snažila jsem se vybrat prostor, který bude blízko centra, dostupný z vlakového i autobusového nádraží a přitom bude skrytý nežádoucím pohledům - zkrátka vstoupíte do výtahu a nikdo již netuší, kam jedete - proto 6. patro. Máte maximální soukromí. Záleží jen na Vás, koho si sebou vezmete.

POZOR!!!  OD 1. 3. 2024 ZMĚNA ADRESY PRODEJNY: POTOKY 4318, 760 01 ZLÍN

Zde je v nabídce široký výběr jak protetických podprsenek pro ženy starší i mladé, ať jsou s krajkou či hladké, ať už světlé nebo tmavé, ať už vyztužené nebo sportovní. Výběr je skutečně široký. Stejně tak výběr prsních epitéz je maximální - ať už od těch základních, či odlehčených, tak přes chladivé, nalepovací až po ty vhodné na plavání.

Velký výběr plavek dvoudílných, jednodílných či tankin není limitován žádným časovým obdobím.

Pokud jste krátce po operaci, či se na operaci teprve chystáte je možné si domluvit konzultaci, na které Vám vše potřebné ukáži a vysvětlím. 

Vzhledem k času, který se snažím každé ženě poskytnout a maximálnímu soukromí každé ženy je prodejní centrum pouze na objednávku - tel.: 724 486 044

DOBROMILA_DARNADYOVA_EPITA_DD_PRODEJ_EPITEZ_PRADLO_PRO_ZENY_PO OPERACI_PRSU_1