Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Výrobce AMOENA

Německá společnost Amoena je předním světovým výrobcem prsních epitéz. Již od svého založení se snaží zavádět nové pokrokové technologie, vždy s ohledem na požadavky trhu ovlivňované novými moderními operačními postupy, avšak s přihlédnutím na vzrůstající požadavky žen.

Zakladatel firmy Amoena Cornelius Rechenberg vymyslel první silikonovou epitézu již v roce 1975. A tato silikonová epitéza si velmi rychle získala oblibu mezi ženami po ablaci prsu po celém světě a brzy se stala průmyslovým standardem.

 

Cílem firmy Amoena je umožnit ženám po ablaci nebo částečné operaci prsu je opět mít plnohodnotný život. Jejich přáním je navrátit ženám ženskost, pozitivní přístup k vlastnímu tělu, navrácení sebevědomí a jistotu.

 

Společnost Amoena stále sleduje operační metody v souvislosti s rostoucími diagnostickými možnostmi i zvyšujícími se nároky operovaných žen. Neustále vyvíjí a vyrábí nové výrobky nejvyšší kvality a designu v souvislosti s měnícími se požadavky trhu.

 

Společnost Amoena úročí dlouholeté poznatky se zpracováním silikonu. Vytváří vlastní směsi a zavádí unikátní technologie. Výroba prsní epitézy vyžaduje velký podíl ruční práce. Prsní epitézy jsou testovány podle přísných kritérií a musí splňovat vysoké požadavky na trvanlivost, tvarovou stálost, barvu, konzistenci, chování a příjemné pocity při nošení za různých podmínek včetně vlivu teplotních změn (složka Comfort+)

 

Během výroby firma patentovala mnoho unikátních řešení. Všechny výrobky jsou detailně testovány s ohledem na způsob provedené operace, účel použití (Aqua) i životní styl. Úzce spolupracují s pacientkami i lékaři, aby byli schopni vyhovět náročným požadavkům obou stran (Kompresivní podprsenka Eva nebo Sarah)

 

Pozici předního výrobce potvrzuje dlouhá historie a množství patentovaných materiálů, výrobků a technologií. Pro vývoj čerpají poznatky z více než 60 zemí světa, mezi nimiž je i Česká republika. Neustále hledají možnosti, jak začlenit nejnovější vědecké poznatky d technologických postupů.

 

Historický vývoj

1976    -           První silikonové epitézy

1984    -           Dvojvrstvé prsní epitézy

1988    -           Prsní epitézy s gelovou zadní vrstvou

1992    -           První nalepovací prsní epitézy

1996    -           Epitézy z lehčeného silikonu

2001    -           Epitézy s tvárnou zadní vrstvou

2004    -           Prsní epitézy z lehčeného probarveného silikonu

2005    -           Prsní epitézy Climate

2008    -           Prsní epitézy se složkou Comfort+

2010    -           Prsní epitéza Energy s 3D perličkovým povrchem