Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Plážová taška - Elba

Kód: 3287
840 Kč
Skladem

Doplněk řady Elba, plážová taška vhodná k bazénu či na pláž, nepromokavá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není nad to býti sladěná :-)

Praktická plážová taška, do které se vám vejde vše, co potřebujete sebou na pláž či k bazénu. V modré barvě s motivem květů.

Taška je na zip, s jednou menší vnitřní kapsou a co je důležité - je nepromokavá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Amoena je světový výrobce sortimentu pro ženy po operaci prsu. Hlavní sídlo firmy je v Německu. Od svého založení v roce 1975 zavádí do výroby nové pokrokové technologie s ohledem na požadavky trhu ovlivňované novými operačními postupy i vzrůstajícími nároky žen. Na rozdíl od ostatních výrobců prsních epitéz se Amoena specializuje výhradně na program pro ženy po operaci prsu. Nabízí systémové řešení - doprovází ženy na jejich cestě od stanovení diagnózy až k návratu do běžného života -> ať už se jedná o pooperační epitézy, silikonové epitézy, protetické prádlo nebo plavky. Chce dodat těmto ženám jistotu a bezpečí v každém stádiu léčby a hojení. Jejich produkty nejvyšší kvality jsou koncipovány tak, že do sebe perfektně zapadají.

 

Prsní a korekční epitézy dodávají ženám sebevědomí a jistotu v každé životní situaci. Amoena prádlo, sportovní i volnočasové oblečení, plážová móda a pokrývky hlavy jsou funkční, módní a poskytují nejvyšší komfort.

 

Cílem společnosti Amoena je umožnit ženám po ablaci prsu žít opět plnohodnotný život a chce navrátit pocit ženskosti s pozitivním přístupem k vlastnímu tělu.