Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Silikonové ramenní podložky

Kód: 662
190 Kč
Skladem

Omezují zařezávání ramínek

Prevence lymfatického otoku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ramenní podložky s protiskluzovou úpravou jsou vhodné pro ženy, které trpí lymfatickým otokem, nebo pro ženy, kterým se díky větší váze prsou či prsní epitézy zařezávají ramínka od podprsenky. Díky světlému silikonu neruší barevnost podprsenky a přitom zajišťují maximální pohodlí.
Tyto ramenní podložky lze nosit jak s úzkými ramínky, tak širšími.
 

Balení: 1 pár

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Amoena je světový výrobce sortimentu pro ženy po operaci prsu. Hlavní sídlo firmy je v Německu. Od svého založení v roce 1975 zavádí do výroby nové pokrokové technologie s ohledem na požadavky trhu ovlivňované novými operačními postupy i vzrůstajícími nároky žen. Na rozdíl od ostatních výrobců prsních epitéz se Amoena specializuje výhradně na program pro ženy po operaci prsu. Nabízí systémové řešení - doprovází ženy na jejich cestě od stanovení diagnózy až k návratu do běžného života -> ať už se jedná o pooperační epitézy, silikonové epitézy, protetické prádlo nebo plavky. Chce dodat těmto ženám jistotu a bezpečí v každém stádiu léčby a hojení. Jejich produkty nejvyšší kvality jsou koncipovány tak, že do sebe perfektně zapadají.

 

Prsní a korekční epitézy dodávají ženám sebevědomí a jistotu v každé životní situaci. Amoena prádlo, sportovní i volnočasové oblečení, plážová móda a pokrývky hlavy jsou funkční, módní a poskytují nejvyšší komfort.

 

Cílem společnosti Amoena je umožnit ženám po ablaci prsu žít opět plnohodnotný život a chce navrátit pocit ženskosti s pozitivním přístupem k vlastnímu tělu.