Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Jak používat nalepovací epitézu Contact

Nalepování epitézy Amoena Contact, Contact Light, Balance Contact?

Nejprve očistěte pokožku prostředkem Amoena Skin Preparation Tonic nebo Amoena Tonic ubrousky. Tento prostředek odstraňuje z pokožky mastnotu a výrazně zvyšuje přilnavost nalepovací prsní epitézy Contact. Lze použít i lékárenský benzín. Po zaschnutí pokračujte podle návodu, který je nedílnou součástí balení. Nedotýkejte se přitom lepivé plochy epitézy. Případné nalepené nečistoty mohou negativně ovlivnit přilnavost nalepovací prsní epitézy Contact ke kůži.

Prsní nalepovací epitézu doporučuji vždy lepit s oblečenou podprsenkou. V této podprsence nemusí být kapsičky. 

Čím více nalepovací prsní epitézu používáte, tím má lepší přilnavost.

 1. Stáhněte ramínko a vytáhněte paži z podprsenky a předkloňte se.
 2. Přidržte si rukou uvolněné ramínko podprsenky a odklopte košíček od těla.
 3. Zůstaňte v předklonu a volnou rukou uchopte epitézu do dlaně a vložte do košíčku podprsenky. Následně se ujistěte, že je prsní epitéza Contact v košíčku správně umístěna.
 4. Zúžený konec nalepovací epitézy umístěte v košíčku do míst, kde začíná ramínko podprsenky
 5. Lehce přitlačte nalepovací prsní epitézu k tělu a volnou rukou ji stále přidržujte. Následně se pomalu narovnávejte.
 6. Přetáhněte ramínko podprsenky a zkontrolujte správnou pozici nalepovací prsní epitézy. Pokud je v pořádku, tak prsní epitézu ještě jednou přitlačíte k hrudníku, aby perfektně přilnula k tělu.
 7. Pokud si nejste jistá výsledkem, tak prsní epitézu odlepte a celou akci opakujte. Před novým nalepením doporučuji přilnavou část epitézy umýt dle níže uvedených pokynů.

 

Odlepování prsní epitézy Amoena Contact

 1. Uchopte celou prsní epitézu do dlaně a předkloňte se.
 2. Teď opatrně prsty stlačujte nalepenou prsní epitézu od vnějších okrajů ke středu tak, aby se její okraje začaly odlepovat od těla. Doporučuji postupně zesilovat tlak, dokud se nalepovací prsní epitéza neodlepí celá.
 3. Pokud je přilnavost lepivé plochy k tělu příliš silná, doporučuji nalepenou prsní epitézu odlepit pod proudem tekoucí vody.
 4. Bříška prstů umístěte co nejblíže k okrajům nalepovací epitézy.
 5. Pozor na dlouhé nehty, ty mohou poškodit povrch prsní epitézy.
 6. Po odstranění nalepovací prsní epitézy doporučuji pokožku natřít Amoena Skin Gel cream, který je zklidňující a regenerační.

 

Očištění nalepovací prsní epitézy Amoena Contact

 1. Na suchou lepivou stranu nalepovací prsní epitézy naneste 3 kapky přípravku Amoena Soft Cleanser a speciálním kartáčkem navlhčete teplou vodou.
 2. Zhruba 3 minuty velmi důkladně kartáčujte lepivou plochu krouživými pohyby. Nepoužívejte jiné přípravky ani jiný kartáček, mohly byste poškodit lepivý povrch prsní epitézy. 
 3. Po vydrhnutí opláchněte dostatečným množstvím teplé tekoucí vody.
 4. Následně položte na nelepivou stranu, lepivou stranou vzhůru a nechtě volně uschnout na vzduchu, nebo vyfénujte mírně teplým vzduchem.