Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

TIMO

Společnost Timo s.r.o. se roku 1992 vydala svou vlastní cestou a odpojila se od firmy Triola. Díky paní Kalivodové, zakladatelce Tima, se jedná výhradně o českou rodinnou firmu, která již několik let sklízí úspěchy na trhu. Firma již od počátku má své vedení společnosti v Praze, ale do určitého roku byla v téže budově i modelárna a  výrobní oddělení. Tudíž jste mohli vidět v jednom patře počítače a obchodní zástupce a v dalším jste si mohli prohlížet vzorky materiálů včetně rozpracovaných modelů.

Od počátku svého vzniku firma působí i na slovenském trhu. Nyní se výrobní závod nachází v Litoměřicích, kde jsou pro výrobní dílnu vyhrazené dvě patra budovy. V nejvyšším patře se nachází "srdce" firmy - to znamená modelová dílna, kde tým zkušených modelářek přenáší své nápady inspirované módou, ale hlavně požadavky zákaznic, na výrobek, který potom naleznete na pultech prodejen. TIMO poskytuje pracovní příležitosti pro téměř 160 zaměstnanců. Švadlenky každoročně zpracovávají více než 60 km krajek, 600 km lemovaček a 6 tisíc km nití. 

Doba jde stále v před a proto je samozřejmostí i vysoce technická výroba moldovaných podprsenek, což znamená tepelně vytvarovaných, bez jediného švu v oblasti košíčků.

Timo tedy vyrábí nejen podprsenky a kalhotky, ale také prádlo pro ženy po ablaci prsu, dámská pyžama a plavky. Pod značkou Timo je třikrát do roka prezentována nová kolekce spodního prádla a každý rok je vytvořena nová kolekce plavek, která zohledňuje veškeré módní barvy a konstrukční prvky aktuálně pro danou sezónu. Dnes mohou zákazníci navštívit 25 firemních prodejen v České republice, které nabízí rozsáhlý zákaznický servis. Dále mohou naše zboží zakoupit v cca. 250 spolupracujících prodejnách v České Republice a 37 spolupracujících prodejnách na Slovensku a v síti hypermarketů Globus. Zákaznice ocení široký velikostní sortiment až do velikostí G, H, I, J, K, L, M. Prodavačky jsou proškolené tak, aby byly schopné kvalifikovaně odpovědět na všechny dotazy zákazníků.

Díky usilovné práci je Timo svým ročním obratem největším výrobcem spodního prádla v České republice. Klademe důraz na kvalitu, nadčasovou eleganci, důraz na detail a propracovanost výrobků za přijatelnou cenu. Použité prvotřídní materiály a technika zpracování zajistí dlouhodobou hodnotu.

K přednostem společnosti TIMO patří nejen široká nabídka zboží, ale především schopnost pružně reagovat na individuální potřeby těch zákaznic, které nemohou na trhu nalézt pro ně funkčně a konstrukčně vhodné prádlo.

TIMO se dlouhodobě angažuje v projektech zaměřených na boj proti rakovině prsu nebo v projektech podporujících vhodnou organizaci volného času mládeže.