Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

LENA STYLE

Prodejem paruk a příčesů se zabýváme již od roku 1992. Vybudovali jsme rozsáhlou síť smluvních partnerů, kteří mají k dispozici celou naši nabídku a jsou námi velice dobře zásobeni. Jejich kompletní seznam naleznete na našem eshopu v záložce Naše prodejny.
Kmenové firemní prodejny najdete v Mladé Boleslavi, v Ústí nad Labem a v Jihlavě. Na každé z těchto prodejen si můžete vybrat ze široké škály paruk, příčesů a vlasové kosmetiky.

U nás naleznete vždy vyškolený personál, který zodpoví jakékoliv Vaše dotazy a vždy Vám kvalifikovaně poradí při koupi výrobku, poskytne návod, jak o něj správně pečovat a na co si dát pozor při jeho používání. Můžete u nás zakoupit přípravky pro péči o paruky z umělého vlákna i paruky z pravých vlasů. Velmi oblíbeným sortimentem je i široká škála turbanů, klobouků, čepic, šátků a čelenek, a to nejen pro zákazníky s alopecií. Jako doplňkový sortiment jsme pro vás připravili bižuterii a vlasové doplňky, v Mladé Boleslavi nabízíme navíc kosmetiku dekorativní, vlasovou i tělovou.

Pro naše online zákazníky, jsme v listopadu 2009 spustili stávající eshop www.lenastyle.eu. Ceny jsou nižší, než v prodejnách, vzhledem k menší nákladovosti této formy prodeje. Není-li vámi objednaný model zrovna na skladě, bude dodán nejpozději do 10-ti dnů, protože zboží objednáváme každé pondělí ve 13.00 hod. a následně ve středu rozesíláme.

Naši nabídku neustále inovujeme podle požadavků trhu. Modely paruk i příčesů se obnovují přibližně jedenkrát za dva roky co se týče střihů i barevných variant.
Pokud jste zvyklí na nějaký model, který již v nabídce neuvádíme, kontaktujte nás na tel. 731 184 769, je možné že jej ještě máme ve skladových zásobách a pokud ne, rádi Vám poradíme podobnou variantu střihu nebo barevného odstínu.
Jsme tu pro Vás a naším cílem je Vaše spokojenost.