Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

UNITED - pastelblonde/mix - paruka polodlouhé vlasy

Kód: 3627
6 470 Kč
Skladem. Prodej pouze na prodejně ve Zlíně

Paruka polodlouhého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderně střižené mikádo s rozšířenou monofilovou ofinkou, která pokračuje až k ušním partiím. Vlas lze vyčesat dozadu, protože právě díky této ofince je přechod mezi vlasovým porostem a pokožkou zcela neznatelný.Monofil se nachází také v pěšince, takže při rohrnutí vlasů ani i při blízkém kontaktu není zjevné, že jde o paruku. V zadní části je paruka zhotovena z měkkého látkového vzdušně zpracovaného materiálu, tzv. tresse. Ve spánkových partiích jsou zakomponovány kovové pružinky, které napomáhají lepšímu přilnutí paruky k hlavě. Velikost paruky je univerzální evropská. Vyhovuje 95% populace. menší velikostní rozdíly lze individuálně korigovat gumičkami ukončenými suchými zipy, takže obvod lze upravit přesně na míru.

Mytí paruky:

K mytí používejte pouze originální vlasovou kosmetiku Ellen Wille určenou pro umělý vlas. Kosmetika pro živý vlas je nevhodná, protože má zcela jiné chemické složení a nevratně by váš model poničila. Došlo by k vysušení, umělé vlákno by ztratilo svou pružnost a lesk a postupně by se začalo lámat a vypadávat.

K tomuto modelu doporučujeme. SHAMPOO, BALSAM, CONDITIONER a HAIR-TIP-LIQUID.

Upozornění:

Pozor na tření o límce, krk, opěrku v autě ap. Vlákno začne krepatět a odstávat. V tomto momentě je potřeba provést odbornou revitalizaci modelu. Tel.č. - paní Marková - 326 321 732

Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Velikost lze upravit gumičkami se suchým zipem v zadní části paruky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: