Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Antistatický kartáč na paruky

Kód: 3086
300 Kč
Skladem

Kartáč velmi vhodný na paruky s monofilem. Neelektrizuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antistatický kartáč s kulatými hroty je velmi vhodný pro bezpečnou manipulaci s parukami, jejichž součástí je monofilová vsadka, lace ofinka nebo lace partie okolo obličeje. Tím, že hroty mají kulaté zakončení, nehrozí nebezpečí roztržení jemného tylu, případně vytrhávání vlasů z tressu.

Speciální složení materiálu zamezuje elektrizaci vlasu a rozlétávání účesu. Pokud před finální úpravou použijete kondicioner a jemným popraškem zvlhčíte paruku, lze účes tvarovat do jemných proužků, v nichž více vyniknou efekty melírů a rooted barev.

Kartáč udržujte v čistotě, je třeba jej pravidelně čistit, nejlépe v šamponové lázni. Při používání přímého zdroje tepla - týká se úpravy paruk z pravého vlasu - držte kartáč v bezpečné vzdálenosti, aby nedošlo k jeho poškození.

Výrobek je testovaný a ani při styku s velmi jemnou pokožkou, případně pokožkou oslabenou chemoterapiemi či jinými léčebnými metodami, nevyvolává alergické reakce.

Přestože je výrobek navržen tak, aby neničil a netrhal jemné vlákno a lace materiál, dbejte na zvýšenou opatrnost při rozčesávání výrobku - hlavně v partiích obsahující monofil nebo lace podložku. Toto poškození není bráno jako záruční vada a výrobek tedy nepodléhá reklamačnímu řízení.

 

Barva černá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: