Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

CHARME - tobacco/rooted - paruka krátké vlasy

Kód: 3564
6 700 Kč
Skladem. Prodej pouze na prodejně ve Zlíně

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paruka z prestižní kolekce oceněné na Mezinárodním kadeřnickém veletrhu v Paříži

Monofilová podložka je základem čepičky paruky do které jsou vpoutkovány jednotlivé vlasy. Nad čelem je pak monofil doplněn o lace pěšinku, jež zaručuje možnost vyčesávání vlasů z obličeje bez toho, že by byl poznat přechod mezi parukou a pokožkou zákaznice. Ruční poutkování paruky zase umožňuje přečesávání vlasu všemi směry bez toho, aby vznikaly nepěkné a nepřirozené vlny či zlomy. Paruka je podšita jemným tylem tak, že její nošení je vhodné i pro ženy s velmi citlivou pokožkou, případně sensitivní pletí po chemoterapiích a jiných lékařských zákrocích.

Jemné prolamovací pružinky nad ušima umožní vytvarovat paruku tak, aby pevně přiléhala k hlavě a nikde neodstávala nebo netáhla. Velikost se upravuje v týle systémem suchých zipů. Je to velmi jednoduchý a spolehlivý způsob ověřený roky a používaný většinou parukářských firem.

Paruku lze přečesat na hladký účes, případně dle potřeby, můžete modelovat pěšinku atd.

Velmi pěkné trendové barvy a zajímavý střih z tohoto modelu dělají jeden z nejžádanějších výrobků celé kolekce.

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Údržbu paruky, tedy její čištění děláme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud by jste při procesu čištění nepoužívali balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Dalším neméně důležitým přípravkem je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: