Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

TAB - salt/pepper/rooted - paruka krátké vlasy

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

4 690 Kč
Kód produktu 2193
Kategorie Paruky
 

 

Jeden z mnoha krátkých modelů, který lze díky dokonalému střihovému provedení česat mnoha způsoby. Ať už zvolíte klasiku nebo módní sčesání vlasu odzadu směrem k ofince nebo použijete STYLING GEL na umělé vlákno k vymodelování ležérního rozcuchu vždy pracujte pouze prsty. Hřeben by mohl poškodit podšití a stejně by jste nedosáhli žádaného efektu.

Dvojitá monofilová ofinka zaručuje velkou flexibilitu při práci s parukou. Ani při vyčesání vlasu nad čelo nelze poznat, že jde o paruku, protože vlas poutkovaný ručně na monofilu zabezpečuje efekt přirozeného vyrůstání vlasu přímo z pokožky.

Upozornění: K mytí paruky používejte vždy pouze originální vlasovou kosmetiku určenou pro péči o umělé vlákno. Obsahuje speciální kaučukové směsi, které umělý vlas regenerují.

Doporučujeme: SHAMPOO,BALSAM,CONDITIONER a STYLING GEL

UPOZORNĚNÍ:

Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Velikost lze upravit gumičkami se suchým zipem v zadní části paruky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací zde.