Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

BLOOM - lightchampagne/rooted - paruka polodlouhé vlasy

Kód: 3582
8 900 Kč
Skladem. Prodej pouze na prodejně ve Zlíně

Paruka polodlouhého střihu

Materiál: Umělý vlas

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monofilová paruka odlehčeného střihu, doplněná lace ofinkou – neviditelný přechod mezi parukou a čelem, možnost přečesávání účesu dle Vašeho vkusu či potřeby.

Luxusní výrobek nejvyšší kvality, ručně vyrobený tzv.poutkováním jednotlivých vlasů do monofilové podložky. Paruka je vzdušná, velmi lehká a díky kvalitnímu fiber vláknu i velmi přirozená. Velikost si navolíte díky suchým zipům v zadní části paruky, nad ušima je umístěna jemná pružinka, kterou si majitelka vytvaruje podle tvaru hlavy tak, aby paruka dokonale přilnula a neodstávala.Model vhodný pro všechny věkové kategorie do společnosti i ke každodennímu běžnému nošení.

Materiálem čepičky je jemná tkanina, do které se poutkují jednotlivé vlasy, na vršku hlavy doplněná monofilovou částí.

Bez nadsázky lze říci, že všechny modely z této kolekce patří ke světové špičce.

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: