Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

MICHIGAN - lightbernstein/rooted - paruka dlouhé vlasy

Kód: 2818
5 790 Kč
Skladem. Prodej pouze na prodejně ve Zlíně

Paruka dlouhého střihu

Materiál: Umělý vlas

Model: High Heat Fiber - umožňuje kulmování vlákna při max. teplotě 130 stupňů

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

Detailní informace

Detailní popis produktu

High Heat Fiber – tepelně upravitelné syntetické vlasové vlákno, možná dočasná úprava např. fénem nebo kulmou. Úprava se provádí vždy ve vlhkém stavu modelu. Před úpravou je nutné použít ANTISTATIC SPRAY (vlákno je statické - "střílí" při tepelné úpravě), výrobce doporučuje po úpravě nechat vytvořený účes až do dalšího mytí, neprovádět nové účesy každý den.
Tepelně odolné do 130 °C u fénování, kulmování i žehlení.

Měkké látkové podšití tresse přechází nad čelem v prodlouženou monofilovou ofinku Lace Front, takže máte dojem, že vlas vyrůstá přímo z pokožky čela. Tato ofinka je prodloužena přes spánkové partie až k uším, takže vlas můžete vyčesat z čela aniž by bylo patrné i při blízkém kontaktu, že jde o paruku. Po zakoupení je potřeba ofinku kadeřnicky upravit podle výše vašeho čela, protože všechny modely mají univerzální délku vlasu. Ve spáncích jsou zakomponovány kovové pružinky, které slouží k lepšímu přilnutí paruky k pokožce hlavy. Velikost je univerzální, evropská a menší velikostní rozdíly lze upravit gumičkami ukončenými suchými zipy v zadní části paruky.

Jelikož jde o umělý vlas, používejte k jeho mytí vždy originální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku, který regeneruje umělé vlákno. Nikdy neumývejte váš model ve vlasové kosmetice určené pro živý vlas. Jde o zcela jiné chemické složení a došlo by k nevratnému poničení vlákna.

Doporučujeme zakoupit: SHAMPOO,BALSAM a CONDITIONER. CONDITIONER používejte hned od začátku a po každém nošení paruku prostříkejte a vlas citlivě rozpleťte prsty. Jako prevenci při otěru konečků o krk a následnému zacuchávání a krepatění vlákna používejte HAIR-TIP-LIQUID. Tento olejíček nakapaný na konečky prstů jemně vmasírujte do konečků vláken.

Jak postupovat při žehlení či kulmování této paruky? Návod najdete ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: