Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

RELAX - sandmult/rooted - paruka krátké vlasy

Kód: 3615
4 880 Kč
Skladem. Prodej pouze na prodejně ve Zlíně

Paruka krátkého střihu

Materiál: Umělý vlas

Model: High Heat Fiber - umožňuje kulmování vlákna při max. teplotě 130 °C

Prodej pouze v prodejním centru Zlín

Individuální zkoušení paruk v prodejně je zpoplatněno částkou 300 Kč

Při koupi paruky Vám nebude tato částka účtována

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce paruky – monofilová čepička
Tato paruka je šita strojově. Čepičcka obsahuje monofilovou vsadku, což je napodobenina lidské kůže. Na ní jsou pak ručně napoutkovány vlasy. Paruka tedy vypadá obzvlášť přirozeně v oblastech, kde je viditelná kůže.  Vlas paruky tak vypadá, že roste přímo z pokožky hlavy. Tkaná čepice se velmi dobře přizpůsobí tvaru hlavy a umožňuje cirkulaci vzduchu.

Paruka má prodlouženou Lace Front filmovou ofinku - efekt vyrůstání vlasu přímo z pokožky, objem u kořínků, ofinku lze vyčesat dozadu.

Vlasové vlákno
Paruka High Heat Fibre – tepelně upravitelné syntetické vlasové vlákno. Zde je možná dočasná úprava např. fénem nebo kulmou. Úprava provádějte vždy ve vlhkém stavu modelu. Před úpravou je nutno použít ANTISTIC SPRAY (vlákno je statické - "střílí" při tepelné úpravě), výrobce doporučuje po úpravě nechat vytvořený účes až do dalšího mytí, neprovádět nové účesy každý den.
Tepelně odolné do 130 oC

Paruku nasazujte opatrně, nikdy nepoužívejte sílu. Monofil je velice jemná tkanina a při nešetrném zacházení by mohlo dojít k jeho mechanickému nevratnému poškození - roztržení.

Péče o paruku
K umývání paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku určenou na umělé vlákno, která umělý vlas regeneruje a oživuje.
V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý rostlý vlas. Vzhledem k odlišnému chemickému složení by došlo k nevratnému poškození vlákna, které by ztratilo svůj lesk, vysušilo by se a začalo by se lámat a vypadávat.

Barvy
MIX , ROOTED

Velikost lze upravit gumičkami se suchým zipem v zadní části paruky.

Jak postupovat při žehlení či kulmování této paruky? Návod najdete ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: