Pro návštěvu do prodejního centra je nutné se objednat. Tel.: 724 486 044

Přehled prsních epitéz dle kvality a ceny

 DOBROMILA-DARNADYOVA-PRSNI-EPITEZY-PRO-ZENY-PO-ABLACI-PRSU 
 
EPITÉZA POOPERAČNÍ - LEHKÁ     Cena = 487,20 Kč
 
Textilní prsní epitéza je určena po operaci prsu k dotvarování postavy v počáteční fázi po operaci. Je velmi lehká, symetrická, nedráždí citlivé okolí kolem jizvy. Zadní strana je z bavlněného úpletu.
 
Řadíme sem: Priform
 

 
 
EPITÉZA - ZÁKLADNÍ    Cena = 2 074,18 Kč
 
Jednosložková prsní epitéza vhodná pro ženy po ablaci prsu. Napomáhá k vyváženému držení těla a harmonicky dotváří vzhled a symetrii. Tato epitéza je vhodná k nošení v kapse protetické podprsenky nebo přímo na těle.
 
 
Řadíme sem: Essential 2SEssential 2A (pravá nebo levá)Essential 2E
       
 
EPITÉZA - TRVALÁ (ODLEHČENÁ)     Cena = 2197,98 Kč
 
Jednosložková prsní epitéza vhodná pro ženy po ablaci prsu v odlehčené verzi. Napomáhá vyváženému držení těla  a harmonicky dotváří vzhled a symetrii. Tato epitéza je vhodná k nošení v kapse protetické podprsenky nebo přímo na těle.
 
Řadíme sem: Essential Light 2S, Essential Light 2A (pravá nebo levá)
 

 
 
Dvousložková prsní epitéza vhodné pro ženy po ablaci prsu. Nejenže napomáhá vyváženému držení těla a harmonicky dotváří vzhled a symetrii, daleko lépe kopíruje pohyb těla, a navíc již obsahuje složku Comfort+, která dokáže regulovat teplotní výkyvy. 
 
 
Řadíme sem: Natura Light 2A (pravá nebo levá), Natura Cosmetic 2S, Natura 3E (pravá nebo levá)
 

 
 
Maximální zdokonalení PRSNÍ EPITÉZY - COMFORTNÍ, která kromě všeho výše uvedeného ještě má o 30 % více složky Comfort+, díky tomu předchází pocení, tvorbě zápachu, udržuje ženu po celý den svěží.  
 
 
Řadíme sem: Energy Cosmetic 2S
 

 
 
EPITÉZA - SAMOLEPÍCÍ    Cena = 5 040 Kč
 
Samolepivá prsní epitéza vhodná pro ženy po ablaci prsu. Přední strana ze standardního, velmi jemného InTouch silikonu. Střední vrstva z materiálu Comfort+ vyrovnávající teplotní výkyvy. Zadní strana z lepivé silikonové hmoty.
 
 
Řadíme sem: Contact 2S, Contact Light 2S, Contact 1S, Contact 2A (pravá nebo levá), Contact 3E (pravá nebo levá)
 

 
EPITÉZA - KOREKČNÍ    Cena = 2 176,98 Kč
 
Dvousložková prsní epitéza vhodná pro ženy po částečné operaci prsu nebo s vývojovou vadou prsu. Napomáhá vyváženému držení těla a harmonicky dotváří vzhled a symetrii. Tato epitéza je vhodná k nošení v kapse protetické podprsenky nebo přímo na těle. Tvar se určuje podle množství chybějící tkáně. Tato epitéza již obsahuje složku Comfort+.
 
 
 
EPITÉZA - KOREKČNÍ - SAMOLEPÍCÍ    Cena = 3 749,18 Kč
 
Samolepivá prsní epitéza vhodná pro ženy po částečné operaci prsu nebo s vývojovou vadou prsu. Přední strana ze standardního jemného InTouch silikonu. Střední vrstva z materiálu Comfort+ vyrovnávající teplotní výkyvy. Zadní strana z lepivé silikonové hmoty.
 
 

 
 
 
U všech těchto epitéz lze uplatnit poukaz.
 
Poukaz má platnost 30 dnů od vystavení.